header image
Hlavná stránka
Náš tím
O Klube
2% dane
Čo je to bikros ?
Novinky
Reportáže
Odkazy
Rozšírené vyhľadávanie
Kontakt
Fotogaléria
Tréningy
Dráha
Burza
Fotky z pretekov

Sponzori

CDProfil

 

 

 

 

 

 

Hako

 

 

 

 Dirickx 

 Nadacia SLSP

 

 Nadácia Pontis

 

 

 Reproservis

 

 

 Financon

 

 Krigo

 

 Quadriq

 

 

MK Alarm

 

 

GTB 

 

 

 

Grafon

 

 

 Liptovsky Mikulas

Média

 

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Hlavná stránka arrow Náš tím
Náš tím PDF Tlačiť E-mail
Napísal RT   
Štvrtok, 19 apríl 2007

Image  Meno: Timea Timková

Dátum a miesto narodenia: 3.1.2004, Lipt.Mikuláš

Kategória: G6

Kedy začal s bikrosom:  2009

Najväčšie úspechy:  Slovenský pohár BMX 2009  2. miesto

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš, Rača

Bicykel: Redline flight mikro mini

Záľuby: lyžovanie, korčulovanie, plávanie, bicyklovanie, tancovanie

  

Image  Meno: Matúško Gondžur

Dátum a miesto narodenia: 6.7.2003, Lipt.Mikuláš

Kategória: B7

Kedy začal s bikrosom:  leto 2009

Najväčšie úspechy:  3. miesto v SP za r.2009, 2. miesto, Majstrovstvá Slovenska jednotlivci,Rača 20.6.2009, 2 miesto na 5.,9. a10. kole SP za rok 2009

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš, Rača

Bicykel: Author One

Záľuby: lyžovanie, korčulovanie, plávanie,šach, modelárstvo, turistika, kreslenie

  

Image  Meno: Aďko Kružliak

Dátum a miesto narodenia: 13.5.2003, LM

Kategória: B7

Kedy začal s bikrosom: jeseň 2008 

Najväčšie úspechy: M. Slovenska 2009 B 6, Víťaz SP 2009

Obľúbené dráhy:  Piešťany, Hranice

Bicykel: GT Micro

Záľuby: lyžovanie, plávanie, PC hry

  

Image  Meno: Kubko Krnáč

Dátum a miesto narodenia: 17.6.2002, Liptovský Mikuláš

Kategória: B8

Kedy začal s bikrosom: 2007

Najväčšie úspechy: Víťaz SP 2008 - B6

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš, Piešťany

Bicykel: Author One

Záľuby: lyžovanie, korčuľovanie, plávanie

 

Image Meno: Jožko Gondžur

Dátum a miesto narodenia: 10.11.2001, Lipt.Mikuláš

Kategória: B9

Kedy začal s bikrosom:  2008

Najväčšie úspechy:  6 miesto v SP BMX za rok 2009, člen strieborného klubu na MS klubových družstiev, Rača 21.6.2009

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš, Rača

Bicykel: Felt Sector

Záľuby: lyžovanie, korčulovanie, plávanie,šach, modelárstvo, turistika

 

Image  Meno: Paťko Švondra

Dátum a miesto narodenia: 17.1.2001 v Martine

Kategória: B9

Kedy začal s bikrosom:  Máj 2007

Najväčšie úspechy: 5. kolo SP 2007 -3.miesto, 6.kolo SP 2007 - 2.miesto, 7. kolo SP 2007 - 2.miesto, 8.kolo SP 2007 - 2. miesto, 9.koloSP 2007 - 2.miesto, 10.kolo SP 2007- 2. miesto, Slovenský pohár 2007 -  3.miesto, 1.kolo SP 2008 - 3.miesto,2.kolo SP 2008- 3.miesto

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš,Košice, Šenkvice, Rača

Bicykel: Felt Sectro Mini

Záľuby: bicyklovanie -  v obľube je aj jazda po potoku, plávanie, lyžovanie,  korčulovanie, PC, spoločenské tance, naháňanie sa s naším psíkom po dvore

 

Image  Meno: Peťko Janičina

Dátum a miesto narodenia: 2000, Liptovský Mikuláš

Kategória: B10

Kedy začal s bikrosom: 2006

Najväčšie úspechy: 2.miesto v pretekoch SP

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš

Bicykel: Redline Proline

Záľuby: Futbal, bicyklovanie, turistika

 

Image  Meno: Miško Tuchyňa

Dátum a miesto narodenia: 28.4.1999, Bratislava

Kategória: B11

Kedy začal s bikrosom: 2005

Najväčšie úspechy: 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska 2006, 1.miesto ČMP 2007 Litoměřice, 5.miesto ME v Dánsku, 1.miesto v dvojkole v Dánskom pohári 2009, 8.miesto v Klatovoch v kole EP BMX

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš, Brno, Hranice

Bicykel: Redman Tomahawk

Záľuby: Lyžovanie, PC, squash

 

Image  Meno: Adam Rojček

Dátum a miesto narodenia: 7.9.1998, Liptovský Mikuláš

Kategória: B12

Kedy začal s bikrosom: 2003

Najväčšie úspechy: 11.miesto ME 2005, 21. miesto MS 2005, Majster Slovenska za rok 2004,2005,2006, Víťaz Slov. Pohára 2004, 2005, 2006

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš,Třinec

Bicykel: Redline

Záľuby: zjazd. lyžovanie, hokej, futbal, squash, počítač,jazda na biku po snehu a blate

 

Image  Meno: Lukáš Kružliak

Dátum a miesto narodenia: 21.3.1996, Liptovský Mikuláš

Kategória: B14

Kedy začal s bikrosom: 09/2003

Najväčšie úspechy:  Majster Slovenska 2006, víťaz Slovenského Pohára 2006, 2. miesto ČeskoMoravský Pohár 2005, MS 2008 2.miesto, SP 2008 2. miesto, SP 2009 2. miesto

Obľúbené dráhy: Piešťany, Pardubice, Hranice

Bicykel: REDLINE Flight Expert

Záľuby: snowboard, PC, plávanie

  

Image  Meno: Samo Strcula

Dátum a miesto narodenia:

Kategória: B14

Kedy začal s bikrosom:

Najväčšie úspechy: 

Obľúbené dráhy:

Bicykel: One Expert

Záľuby:

  

Image  Meno: Pavel Rojček

Dátum a miesto narodenia: 12.10.1969 , Liptovský Mikuláš

Kategória: Cruiser 40+

Kedy začal s bikrosom: 2005

Najväčšie úspechy:  Víťaz Slov. pohára 2006 bez vážnych zranení

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš

Bicykel: Woodline

Záľuby: umývanie a opravy biku po mojom synovi

 

Image  Meno: Ferdinand Vozár

Dátum a miesto narodenia: 07.05.1966, Liptovský Mikuláš

Kategória: Cruiser 40+

Kedy začal s bikrosom: 2006

Najväčšie úspechy:  3.miesto Slovenský pohár 2006 9.kolo

Obľúbené dráhy: Liptovský Mikuláš

Bicykel: Ultraľahký Author

Záľuby: snowboard, BMX

 

Image  Meno: Iginla Intense Krnáč

Dátum a miesto narodenia: 04.06.1969, Liptovský Mikuláš

Kategória: Cruiser 40+

Kedy začal s bikrosom: 2008

Najväčšie úspechy:  očakávame v sezóne 2010

Obľúbené dráhy: Piešťany

Bicykel: Intense Cruiser Pro 24 Alu

Záľuby: hip hop, klasické tance

Posledná Úprava ( Piatok, 05 február 2010 )
Novinky
2 % Vašich daní

Tak, ako kažždý rok, aj teraz si Vás dovoľujeme požžiadať o 2% percentá z Vašich daní. Sľubujeme, žže budú použžité na rozvoj Liptovských bikrosárov a mládežže.Inštrukcie nájdete TU.

Ďakujeme!

Celkové poradie SP BMX 2017

Nájdete TU.

Výsledky z 3. a 4. kola SP BMX 2017

Tu sú predbežžné výsledky 3. a 4. kola SP BMX 2017 a MSR v časovke 2017.

3. a 4. kolo EP BMX Erp

TU sa dá nájs linka na live streaming z EP BMX v Holandsku.

1.a 2. Kolo Slovenského pohára v bikrose, Bratislava-Rača.

 Výsledky zo soboty :

P.Palásthy ( cruiser 30+)  1. miesto,  kategória muži  5.miesto

Hugo Hanák ( 15-16 r.)     1. miesto

Jakub Krnáč ( 15-16 r.)     3. miesto

Aďo Kružliak ( 13.-14.r)    4. miesto

Miška Palásthy ( bikrosové nádeje )   2.miesto

 

Výsledky z nedele: 

P.Palásthy  (cruiser 30+)   2.miesto, kategória muži  3.miesto

Paľko Kováč (9-10 r.)         1. miesto

Hugo Hanák  (15-16 r.)     1.miesto

Jakub Krnáč  (15-16 r.)      3.miesto

Aďo Kružliak  (13-14 r.)      4.miesto

Samo Kováč  (13-14 r.)       5.miesto

Miška Palásthy ( bikrosové nádeje )  3.miesto

 

Výsledky z Kontrolných pretekov a ČP v Pardubiciach

Výsledky zo Soboty 8.4.:

Kategória B15-16 – Jakub Krnáč aj Adam Hanák sa prebojovali do semi-finále,

Kategória B17+ - Michal Tuchyňa – 3.miesto,

Kategória Cruiser 30/39 – Peter Palásthy – 1.miesto

Kategória Cruiser 40+ – Pavel Rojček – 5.miesto

Kategória MTB - Adam Rojček (reprezentujúci CTM Racing) – 1.miesto

 

Výsledky z Nedele 9.4. – Český Pohár BMX:

Kategória B15-16 – Jakub Krnáč aj Adam Hanák sa prebojovali do semi-finále,

Kategória Cruiser – Peter Palásthy – 5.miesto, Michal Tuchyňa – 3.miesto,

Výsledky OH v Riu

Elite Women : 1. Mariana Pajon (COL), 2. Alise Post (USA), 3. Stefany Hernandez (VEN), 4. Brooke Crain (USA), 5. Yaroslava Bondarenko (RUS), 6. Elke Vanhoof (BEL), 7. Laura Smulders (NED), 8. Manon Valentino (FRA)

Elite Men :  1. Connor Fields (USA), 2. Jelle Van Gorkom (NED), 3. Carlos Ramirez (COL), 4. Nicholas Long (USA), 5. Tory Nyhaug (CAN), 6. Sam Willoughby (AUS), 7. Niek Kimmann (NED), 8. Anthony Dean (AUS)

Propozície pre 3.a 4.kolo SP BMX 2016

TU si môžžete pozrieť propozície na nadchádzajúce dvojkolo SP BMX a MSR v časovke v Košiciach a takisto aj ich parádny plagát.

Zdroj: Dano Tomčo

Reportáž RTVS z našich pretekov

Sa dá pozrieť TU od cca 7:20.

Zdroj:RTVS

Výsledky kvalifikácie BMX na OH v RIU

TU sú už vypublikované výsledky BMX kvalifikácie do Ria....je tam aj Indonézia a Thajsko :).

Zdroj:UCI